Aktualitet, InstaBIZ, Te Fundit

Fotosesio/ Vidane Zeneli çmend gjithëkënd me pozat e fundit

Modelja seksi shqiptare, Vildane Zeneli, gjithnjë shfaqet shumë atraktive.

Tash ajo është shfaqur tejet provokuese në të brendshme dhe me këpucë me taka të larta që e bëjnë atë të duket tejet joshëse.

Vildania duket krejt ndryshe, duke nxjerrë edhe në pah bukurinë e saj.

Ka kohë që Vildane Zeneli nuk është shfaqur kaq atraktive dhe seksi.

Vildane Zeneli vazhdon të jetë tejet e angazhuar në tregun amerikan. 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko