InstaBIZ

Foto/Pas komenteve fyese sulltanesha Kosem rikthehet sërish në rrjetet sociale


               Publikuar në : 20:22 - 15/04/18 |
m.b

Vetëm pak kohë më parë ajo vendosi të shkëputej nga rrjetet sociale, por me sa duket nuk ka rezistuar gjatë. Është fjala për aktoren turke Beren Saat, e cila për shkak të fyerjeve që kishte marr në adresën e saj u detyrua t’I mbyllte rrjett sociale. Saat njihet si sekulariste dhe opozitare me qeverinë në Turqi e me sa duket ka qenë kjo arsyeja që ka bërë shumë ndjekës t’I shkruajnë fyerje dhe mesazhe negative.

Por këtë fundjavë ajo është kthyer sërish.

“Hurriyet” raporton se Saat, e cila ka mbi 3 milionë ndjekës në Instagram, fillimisht postoi një foto të dy maceve nga Stambolli, ndërsa sot u shfaq tepër e gëzuar me dy qen.

33-vjeçarja njihet në Shqipëri për rolet e shumta në seriale shumë të ndjekura, si “Cili është faji i Fatmagylit?”, “Dashuri e Ndaluar”, Hakmarrje” si dhe së fundmi për rolin e Sulltaneshës Kosem në serialin me të njëjtin emër.

Pas