1

FotoLajm/ Vlora nën ujë, lagje dhe rrugë të qytetit janë përmbytur

               Publikuar në : 18:50 - 13/02/18 |
rel d

Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë ditës së sotme thuajse në të gjithë territorin e vendit, kanë krijuar probleme të shumta edhe në qytetin e Vlorës.

Shumë lagje dhe rrugë nën ujë. Bulevardi Vlorë-Skelë, lagja “Pavarësia”, lagja “29 Nëntori”, lagja “1 Maji”, Skela dhe shumë rrugë të tjera janë nën ujë nga reshjet e rëna pa pushim për gati 6 orë.

Pas