Aktualitet, InstaBIZ, Te Fundit

Fotolajm/ Jonida Maliqi dhe Eneda Tarifa krushka?!

Ato janë dy nga këngëtaret më të njohura të vendit tonë.

Por gjatë ditës së sotme Jonida Maliqi dhe Eneda Tarifa janë takuar në të njëjtin kënd lojërash ku luajnë fëmijët e tyre. Në rrjete sociale ato kanë hedhur foto në të cilat vogëlushët e tyre janë shfaqur duke puthur së bashku. Ndoshta dy këngëtaret mund të bëhen krushka?/Gazeta Express/

maaaa

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko