-Kronikë, -Politikë, Aktualitet, Te Fundit

Fotolajm/ Aksidenti ish-ministrit Ahmetaj, ja si është batuar në rrugë makina

Vetëm pak minuta pas publikimit të lajmit për aksidentimin e ish-ministrit të Financave Arben Ahmetaj në magjistralen e Kumanovës në  Maqedoni, kanë filluar të qarkullojnë edhe fotot e para të makinës së përmbysur. Sikundër shikohet edhe në këtë foto makina e ish-ministrit është botuar në anë të rrugës, po për fat të mirë Ahmetaj nuk ka pësuar lëndime të rënda trupore, dhe në këto momente ndodhet i shtruar në spitalin e Shkupit.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko