InstaBIZ

Fotogaleri/Këngëtarja shokon fansat me të pasmet që i varen


               Publikuar në : 18:31 - 08/08/18 |
b.f

Kanë mbetur më shumë se të zhgënjyer fansat e këngëtares së njohur Iggy Azalea.  Ajo shpesh ka tërhequr vëmendjen për linjat trupore dhe të pasmet bombastike, por duket se e vërteta nuk ka qenë siç dukej. Teksa po shijon disa ditë pushimi në plazhet e Miamit, këngëtarja ka vendosur të argëtohet duke bërë tëerk. Por skena nuk i ka shpëtuar objektivit të paparacëve, të cilët kanë foksuar veçanërish të pasmes e këngëtares. Me sa duket silikoni nuk iu është bindur lëvizjeve, duke vërtetuar që të pasmet bombë të Iggy-t nuk paskan qenë origjinale.

Pas