Kryesore

Fotogaleri/ Pas dhunës ndaj tij, Ismet Drishti takon Ministrin Xhafaj

               Publikuar në : 18:18 - 15/04/18 |
m.b

Një javë më parë gazetari Ismet Drishti është dhunuar dhe lajmi është bërë publik thuajse në të gjitha mediat.

Pas reagimit të tij publik, Drishti duket se e ka vijuar më tej të zbulojë të vertetën, ndërsa është parë këtë të enjte në oborrin e kuvendit duke biseduar me Ministrin Xhafaj, të cilit me sa duket po i shpjegon situatën dhe atë cfarë ka ndodhur.

Kujtojmë që pas deklaratës së policisë se dhuna ndaj gazetarit ishte ushtruar nga një adoleshent, Drishti reagoi ashpër duke thënë se do ta tredhë atë që e ka kishte kryer këtë sulm ndaj tij e duke aluduar se mbas tij qëndronin persona të tjerë.

 

 

Pas