Kryesore

Fotogaleri/ Pamje të magjishme të vendeve ku mund të udhëtoni këtë verë


               Publikuar në : 10:42 - 19/07/18 |
b.f

 

Është verë dhe tundimi për pushime të bukura është i pranishëm tek të gjithë. Agjencitë e udhëtimeve apo edhe faqet në rrjtet ofrojnë mundësi të panumërta dhe alternativa si për ata që preferojnë detin edhe për ata që duan malin apo turizmin e aventurës.

 

Liqen ne Gjermani

Po ju sjellim me poshte disa prej vendeve më atraktive, ku gjithkush do donte të ishte. Mjafton të hidhni një sy tek pamjet, nga ishulli i Hello Kitty-t tek imazhet magjepsëse të Perusë, Tajlandës apo më afër se kaq Turqisë, për të kuptuar që alternativat janë shumë, vetëm  se duhet llogaritur buxheti dhe mundësitë./ Opinion.al

 

Mykonos 

 

Peru 

 

Tajlande

 

 

St. Louis, Meksike 

 

 

Rize, Turqi

 

 

Ne videon me poshte shihni edhe nje shtetije ne ishullin e personazhit te njohur Hello Kitty, nje atraksion interesant per turizmin e Korese.  / Opinion.al

 

 

Pas