Aktualitet, InstaBIZ, Te Fundit

Fotogaleri/ Nëna më e bukur shqiptare, në poza të nxehta plazhi

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj.

Për dallim nga shumë të ashtuquajtura “femra seksi”, Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje kirurgjike.

Më poshtë mund të shihni disa foto të Adroles me bikini, ku me të vërtetë duket shumë seksi.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko