-Jetë dhe Stil

Fotogaleri/ Momente të rralla nga riprodhimi i insekteve

               Publikuar në : 17:51 - 13/01/18 |
E SH

Të gjithë krijesat pa përjashtim riprodhohen falë seksit. Sigurisht njerëzit janë të vetmet qënie që seksin e praktikojnë për kënaqësi, ndërsa krijesat e tjera në mënyrë biologjike. Por e keni pyetur ndonjëherë veten se si riprodhohen insektet aq të vogla sa janë?

“The Mirror” ka publikuar disa fotografi të rralla të insekteve të cilat duken në çaste intime. Për më tepër shihni fotografitë.

Pas