InstaBIZ

FOTO/Angela Martini në jaht me Eros Ramazotin


               Publikuar në : 15:30 - 10/08/18 |
b.f

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet.
Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve.

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.

Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës.

Pas