Te Fundit

Foto/43-vjeçari do Caprio puthje e pushime të nxehta me 21 vjeçaren


               Publikuar në : 18:03 - 09/08/18 |
b.f

Prej disa muajsh Leonardo DiCaprio është në një lidhje me bukuroshen Camila Morrone, me të cilën këtë verë ka shijuar edhe disa ditë të bukura pushimesh në Itali, për t’u zhvendosur më pas drejt Francës.

Ndonëse dukej se aktori 43-vjeçar ka qenë prej kohësh i fiksuar me  bjondet, 21-vjeçarja e ka bërë për vete, aq sa edhe në qëndrimin e  tyre të fundit në Korsikë ai nuk ka rezistuar pa i dhuruar përqafime  dhe puthje të nxehta.

Pas