InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Vihen në lojë në rrjete sociale, shpërthen Bleona… shan “me libër shtëpie”

Një status në rrjetet sociale, bërë nga një faqe e cila vë në lojë vip-at , ka ndezur këngëtaren e njohur shqiptare Bleona Qereti.

Bleona  ka reaguar ashpër përmes një postimi në  në instagram, duke mos kursyer as fjalët më të ashpra.

#plera @dnsh.al boll bete montazhe dhe #photoshop per disa like me shume! You are so #desperate! Ky status NUK KA DALE #KURRE nga accounti im I tëitter #iambleona! Po e nxjerr komentin tim qe bera ne faqen tuaj tani pak caste me pare, ne instagramin tim, sepse e di qe do ta fshini! Por meqe kerkoni me patjeter #vemendjen time, dhe ca komente e like me shume, po ja u jap: Ato #grate#nonat e #motrat e “#virgjera” ku ti keni…… bashke me robt e fisit e gjithe komshinjte – tregojani kete status tani qe te komentojne!!!! #robtkutikeni#derebrezineshtate.

bleona

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko