InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Tuna martohet sërish, ja si dukej herën e parë me fustanin e nusërisë

Ditën e djeshme mediat kosovare kanë njoftuar se Tuna ka lidhur martesë me të dashurin aktual, Patris Berishë. Një foto e këngëtares e veshur me fustan nusërie të shkurtër, megjithatë kjo nuk është hera e parë që Tunën e shohim të veshur kështu.

tuna

Ajo është martuar në vitin 2010 me Rilind Rekën, djalin e ish Ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Europian, por, martesa e tyre përfundoi pasi një viti dhe sipas raportimit të mediave.

tunanuse2tunanusetunamartesa1

Çifti i dha fund martesës për arsye se ishin të ndryshëm nga njëri-tjetri dhe se krenaria nuk i la të ishin bashkë.

Pas kësaj periudhe Tuna e kemi parë në krahët e reperit Cozman, me të cilin deklaroi hapur lidhjen e dashurisë.

tuna-cozman

Kjo histori dashuri nga e shkuara e këngëtares duke se mori fund që pas bërjes publike të lajmit se ajo dhe i dashuri aktual janë në pritje të fëmijës së parë.

Tani, Tuna është martuar me Patrisin dhe po presin një djalë!/ opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko