Metro, Te Fundit

Foto/ Thonjtë me fije bakri janë trendi i së ardhmes

Eun Kyung Park, themeluesja e sallonit “Unistella” ka kthyer në treg një prej inovacioneve të saj të fundit. Ky trend nuk ka ende një emër të saktë, por mund të quajmë “thonjtë më fije bakri”.

Mund të tingëllojë e çuditshme por fotot e mëposhtme do ju vërtetojnë të kundërtën.

Tashmë thonjtë do të kenë dizajn 3D të krijuara nga rimodelimi i fijeve të bakrit.

Nëse keni pak kohë dhe imagjinatë të mjaftueshme mund të provoni dhe ju ndonjë prej këtyre modeleve të së ardhmes./ opinion.al

손톱이 길었으면 네일🙃 #fakenail #wirework #unistella

A photo posted by 유니스텔라 네일_박은경 (@nail_unistella) on

#linework 좋다 🙃#wireworknail #unistella

A photo posted by 유니스텔라 네일_박은경 (@nail_unistella) on

#백투터90s 엄마가했던 #복고네일 ㅋㅋ

A photo posted by 유니스텔라 네일_박은경 (@nail_unistella) on

#linework 해봄 궁금해서 자야지이제😴 #wireworknail #unistella

A photo posted by 유니스텔라 네일_박은경 (@nail_unistella) on

💅🏻💅🏻 #cuticlecuff ❤

A photo posted by 유니스텔라 네일_박은경 (@nail_unistella) on

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko