Metro

Foto/ Street Style: Veshjet më të mira gjatë Javës së Modës në Paris

               Publikuar në : 14:03 - 01/10/17 |
Gerta

Raundi i fundit për Pranverë 2018 po ndodh tani dhe moda në rrugët e Parisit nuk të zhgënjen asnjëherë. Në qytetin e dritave, fotografë të shumtë kanë shkrepur poza nga modelet e veshura nga koka te këmbët me Dior, tek vendasit chic. Prisni të shini çdo tendencë nëpër rrugët e kryeqytetit të modës.

 

Pas