InstaBIZ

FOTO/ Shtëpia luksoze, 300 mijë euro e Encës

Është një prej këngëtareve më të komentuara në mediat roze dhe numëron qindra mijëra fansa. E natyrisht, suksesi përkthehet para dhe Enca duket se është bërë aq e pasur me punën e saj, saqë mund t’i lejojë vetes një shtëpi super luksoze, në një nga zonat më të pasura në Shqipëri. Këngëtarja 21-vjeçare ka blerë një shtëpi në një bllok vilash luksoze dhe ndjehet shumë krenare për këtë fakt. Ajo ka publikuar në Snap pamje nga shtëpia e saj re, e cila kushton rreth 300 mijë euro.

017b2992b3fc5e1997d5bea0f3976796ff09fe2dda3957d26c0228d0c2e241232f69563dea4b3ea5a30d50e1965194fb3e72dcd2e86aac738f04a75db0eb5f6d

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko