InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ “Sherr” mes mikeshave të showbizit shqiptar, fyerje në rrjete sociale

Morena Taraku dhe Zaimina Vasjari kanë qenë prej kohësh mikesha dhe këtë e kanë bërë të qartë edhe nëpërmjet postimeve të tyre në rrjetet sociale. Mirëpo, duket se gjarat tashmë kan ndryshuar mes dy showgirl-eve.

Sipas Lajmi.net, marrëdhënia e tyre është prishur dhe këtë e dëshmon edhe fakti që as Zaimina dhe as Morena, nuk kanë më foto me njëra tjetrën në Instagram, ndryshe nga më parë.

morenataraku

Dyshime për këtë çështje ka ngritur edhe një postim i Morena Tarkaut në Insta Story, ku ajo shihet duke treguar gishin e mesit. Fotoja në fjalë është shoqëruar edhe me mbishkrimin “Miqtë e rremë si ti”. Ta ketë vërtet me Zaiminën?

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko