InstaBIZ

Foto/ Revista “PEOPLE” shpall gruan më të bukur në botë për vitin 2017

Revista prestigjioze “PEOPLE” ka shpallur gruan më të bukur në botë për vitin 2017 dhe ajo është Julia Roberts. Kanë kaluar 26 vite që kur aktorja është shfaqur për herë të parë në kopertinën e kësaj reviste, ndërsa ka fituar pesë herë këtë çmim.

“Gruaja më e bukur në botë” ka fituar çmimin e parë në vitin 1991, më pas në vitin 2000, 2005 dhe në vitin 2010.

julia-wmb-cover

Bukuroshja është shprehur se e ka vështirë ta besojë. “Unë jam shumë e lumtur,”-ka thënë ajo për kryeredaktorin e People, Jess Cagle.

Tashmë ajo është shumë para rekordit të aktorit George Clooney i cili është shpallur dy herë “Mashkulli më seksi në botë”.

julia-wmb-1

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko