Bota, InstaBIZ, Te Fundit

Foto që po thyen rrjetin/ Melania dorën mbi këmbën e Macron?

 Vizita në Francë e Presidentit Donald Trump dhe bashkëshortes së tij Melania Trump vazhdon të komentohet gjerësisht në media dhe rrjetet sociale. Së fundmi, në internet po qarkullon një fotografi e dy çifteve presidenciale duke darkuar në një restorant në kullën “Eifel”.

Të ulur në tavolinë, Donald Trump në krah me bashkëshorten e Presidentit Emmanuel Macron dhe përballë tyre respektivisht partnerët, Melania ka vendosur dorën mbi këmbën e Macron gjatë pozës për një fotogra. Kjo foto ka marrë “lumë” komentesh në Twitter, teksa një nga përdoruesit e këtij rrjeti shkruan se kjo është  “fotografia qe do te shkaktonte luften e trete boterore”, shkruan tvklan.al

Në të vërtetë, kjo foto është një montazh. Nëse do të vëmë re me kujdes detajet, do të kuptojmë që gjithçka është një sajesë. Atë darkë,

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko