InstaBIZ

Foto/ Pas sulmit nga fansi i fiksuar, Luana Vjollca ka marrë një vendimi drastik

Pasi kaloi një periudhë vërtet të vështirë me fansin e fiksuar pas saj prej 8 muajsh, Luana Vjollca ka marrë një vendim.

Këngëtarja e ka kuptuar çelësin e një jetë të qetë dhe ka vendosur që të qëndrojë sa më larg rrjeteve sociale.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe i dashuri i saj, Krenar Çoçaj i cili edhe ka larguar shumë nga ndjekësit  në Instagram.

Për Luanën do të jetë pak më e vështirë që të mbajë distancë për një kohë të gjatë me fansat. Megjithatë  duke marrë parasysh ngjarjen e fundit e cila mund të përfundonte keq  pasi fansi i saj, 32 vjeçari  Besmir Lila ishte i armatosur, e ka të nevojshme këtë distancim nga rrjetet sociale. /intvkrenarluana

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko