Bota, Te Fundit

Foto/ Pas Ivanka Trump, Angela Merkel është “viktima” e radhës e kryeministrit kanadez

Kryeministri i Kanadasë, sapo ka shtuar kancelaren gjermane, Angela Merkel në ushtrinë e femrave që çmenden pas tij.

Këtë javë 45 vjeçaru është kthyer në kryefjalë e rrjeteve sociale pas publikimit të fotove nga takimi me vajzën e Trump, Ivanka.

jet-set-ivanka-trudeau-01

Ndërsa sot, Trudeau ka bërë “magjinë” e tij mbi lideren gjermane.

Ai ishte në një vizitë shtetërore dy ditore në Gjermani, ku u takuar me Merkel mëngjesin e sotëm. Fotografitë e takimit dhe darkës së tyre me qirinj po shpërndahen me shpejtësi.

Trudeau-768701angela1angela3

Më parë ai ka pasur të njëjtin efekt edhe mbi gra të tjera si Emma Watson apo Dukesha e Kembrixh, Kate./ opinion.al

3D3E234100000578-0-Viral_sensation_Sparked_by_photos_of_Ivanka_Trump_staring_wistfu-a-34_1487335400611

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko