-Jetë dhe Stil, InstaBIZ, Metro

Foto/ Në kërkim të Erisës, punonjëses së Bashkisë që mori 500 trendafila dhe një lutje nga Veliaj

Erisa duhet të jetë një vajzë me shumë fat. Ajo punon në Bashkinë e Tiranës dhe ka marrë dhuratë plot 500 trendafila. Por djali që e dashuron ka vendosur ta lërë buqeten e madhe në mes të sheshit, andej nga shohin edhe zyrat e bashkisë. Sakaq, Kryetari Erion Veliaj nuk ka nguruar të postojë fotot në Tëitter dhe ka një lutje për Erisën:

“Thame qe do mbjellim 500 lule, po jo pa perfunduar ende sheshi! Dikush paska rene ne sevda me kolegn e Bashkisë Tirane . Aman moj Erisa qetesoje pak djalin se e falimentove!”, shkruan Veliaj.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko