InstaBIZ

Foto/ Mos u mundoni më! Kjo është poza që merr më shumë “like” në Instagram

Jeni ende duke u munduar se çfarë poze të merrni për foton tuaj të ardhshme në Instagram?! Mos u mundoni më me poza të tepruara pasi modelet dhe blogeret më të ndjekura në rrjetin social sugjerojnë një pozë shumë të thjeshtë dhe të bukur njëkohësit.

Trendi më i fundit në Instagram është pozicioni Bambi (po, si ai tek filmi vizatimor që e adhurojmë të gjithë pa përjashtim). Blogeret, modelet dhe më të famshme e Instagramit kanë filluar të ulen si Bambi dhe duken pak a shumë si në fotot e mëposhtme.

ds_1492680393-9685986bambi-pose1_1492680372-9681996landscape-1492536280-image-uploaded-from-ios_1492680384-7084961

36f91616cbe10453a107b973a9686781_1492680355-1807926

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko