InstaBIZ

Foto/ Modelja akuzon reperin e famshëm se e ka lënë shtatzënë, publikon edhe bisedat private

Reperi Drake ditët e fundit është përfshirë në një skandal që ka nisur nga rrjetet sociale. Një modele e njohur në Instagram ka pretenduar se reperi e ka lënë atë shtatzënë, ndërsa tani nuk i përgjigjet telefonatave duke anashkaluar përgjegjësinë e tij.

Ajo quhet Layla Lace (Laquana) dhe është pikërisht personi që ka dhënë fillimisht këtë lajm. Layla ka postuar në rrjetet sociale bisedën me Drake, ndërkohë që më pas e ka bërë private adresën e saj. Edhe pse ajo nuk i ka postuar, sajti MTO News ka siguruar fotot e testit të shtatzënisë së modeles, test i cili është bërë me 17 prill.

Layla-Lace-Drake-pregnant-4drake2

Kjo është një çmenduri, ndërkohë që Drake është përfolur të jetë në një lidhje me Jorja Smisht, vokalisten në albumin e tij.

layla-lace-6

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko