-Jetë dhe Stil

Foto/ Memet me “Peshqit e Mëdhenj” bëhen virale në rrjet, ja më pikantet


               Publikuar në : 15:02 - 09/02/18 |
Gerta

Disa nga faqet më të ndjekura shqiptare kanë bërë ironi me të ashtuquajturit “Peshqit e Mëdhenj”.

Që pas deklaratës së ambasadorit amerikan Donald Lu për kapjen e “peshqve të mëdhenj” në mediat sociale janë bërë virale disa meme, të cilat po ja u sjellim më poshtë.

Mesazhet duket se janë qartësisht të kuptueshme. “Kur do kapen peshqit e mëdhenj”?

Pas