InstaBIZ

FOTO/ Maria de Filippi sapo na la fjalë. Një 56-vjeçare shumë seksi


               Publikuar në : 14:10 - 10/08/18 |
b.f

Maria de Filippi është një nga moderatoret më të njohura në Itali, por dhe në vendin tonë.

Ndonëse është 56 vjeçe, moderatorja e “Amici”-t i ka habitur të gjithë me format e saj trupore. Teksa ka qenë duke pushuar në Ansedonia, ajo është fotografuar nga paparaci e veshur me bikini.

56-vjeçarja duket në super formë e veshur me një palë bikini që i tregon fizikun e palestruar.

Si thoni vajza, a është koha për tu ushtruar pak më shumë dhe për të mos abuzuar me ushqimet?!

Pas