InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Lori zbulon sekretin e familjes Hoxha…

Temperaturat e ulëta dhe qëndrimi në shtëpi duket se e kanë bëtë Lori Hoxhën paksa nostalgjike.

Lori ka publikuar në SnapChat një moment nga fëmijëria. Në foto duket ajo dhe motra e saj, Sara Hoxha, e cili vështirë se dallohet.

Sara ka ardhur në jetë e dyta, dhe si çdo familje shqiptare, ashtu edhe familja Hoxha ka dëshiruar ardhjen në jetë të një djali.

Lori ka zbuluar “sekretin” se e ëma e tyre, Vjollca Hoxha ka bëtë maksimumin që Sara të duket si djalë.

lorisarahoxha

“Mami u mërzit shumë kur Sara doli gocë dhe e rregulloi rrugës”- shkruan Lori mbi foto.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko