InstaBIZ

Foto/ Leonardo DiCaprio kapet në intimitet me të dashurën


               Publikuar në : 12:38 - 16/04/18 |
Gerta

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone janë kapur në disa skena intime në “Coachella”.

43 vjeçari, fitues i “Oscars” ishte zhytur në atmosferën e festivalit, i veshur shumë sportiv dhe gjatë gjithë kohës ka puthur dhe përqafuar të dashurën e tij.

Çifti dukeshin shumë të dashuruar. Modelja 20 vjeçare, Camila po e ushqente Leon, teksa po qëndronin në një banket në mesin e një turme të madhe që ishin aty për të ndjekur festivalin.

Muajin e kaluar, çifti u fotografuan nga paparacët teksa po shijonin mëngjesin në Hollyëood, ndërsa duken shumë të dashuruar në çdo paraqitje publike. Të shpresojmë të jetë kjo e fundit për Leon./opinion.al

 

Pas