Aktualitet

Foto-lajm/ Tirana sot u zgjua me trakte poshtë derës: “Rama ik” “Nesër është vonë, reagoni tani”

               Publikuar në : 11:59 - 24/10/17 |
E SH

Mëngjesi i sotëm ka ardhur ndryshe në Tiranë. Në disa zona të Tiranës, qytetarët kanë gjetur poshtë dyerve të shtëpive disa fletëpalosje me portrete të ndryshme të kryeministrit Edi Rama, në të cilat shkruheshe “Rama ik”.

“Nesër është vonë duhet të reagojmë tani” ishte parulla që disa të rinj kishin përdorur për këtë çështje, dhe madje bashkangjitur fletëpalosjeve ishin të renditura edhe disa arsye pse Rama është një rrezik që duhet larguar sa më parë”.

Pas