InstaBIZ, Te Fundit

Foto-lajm/ Modelet shqiptare prekin “ëndrrën amerikane”, marrin pjesë në Javën e Modës

Prej kohësh modelet shqiptare Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi ndodhen në Amerikë për të ndjekur ëndrrën e tyre. Duket se durimi dhe puna e tyre i është shpërblyer.

Dyshja e cila një muaj më parë kishte njoftuar se do të aplikonte për tu bërë pjesë e sfilatës me të brendshme të Victoria’s Secrekt, kanë debutuar në Javën e Modës në New York.

Adrola ka sfiluar për stilistin Laquan Smith, i njohur për lidhjen me motrat Kardashian.

c25fe31c1b659c6eea45415024b473e81487260736_adrola1

Ndërsa Xhesika është zgjedhur për në eventin e Nolcha Shows.

xhesikaxhesika2Shpresojmë që ky të jetë vetëm fillimi për bukuroshet shqiptare./ opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko