Aktualitet

Foto-lajm/ Kapen “mat” Basha me Kryemadhin, ja kush i shoqëron

               Publikuar në : 14:44 - 12/01/18 |
ri.de.

Kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe ajo e LSI, Monika Kryemadhi kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një takim informal në “Rogner”. Fotot që ka siguruar Opinion.al janë shkrepur pak minuta më parë. Krah tyre shihen edhe bashkëpunëtorët, si Fatmir Mediu i PR, Jemin Gjana (PD) dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Protesta e 27 janarit duket se zë vend edhe në bisedat e fundjavës të drejtuesve të opozitës.
/Opinion.al

Pas