InstaBIZ

Foto/ Kim Kardashian transformohet në Shën Maria, fansat e “kryqëzojnë”

Kim Kardashian ka mërzitur ndjekësit e saj me një prej postimeve të fundit ku shfaqet si Virgjëresha Maria për aplikacionin “Kimoji”.

Ylli televiziv zbuloi në llogarinë e aplikacionit në Instagram emojin e ri dhe pa kaluar shumë kohë fansat e kryqëzuar për sjellje të pahijshme dhe pa respekt.

3F6F63D200000578-4430610-image-a-7_1492724768641

Sikur të mos mjaftonte kjo, në një foto tjetër shfaqet imazhi i animuar në ndër të 420-së, ditës ndërkombëtare të kanabisit që ishte dje./opinion.al

3F6F697400000578-4430610-image-a-8_1492724927125

3F6F75D700000578-4430610-image-a-9_1492724992450

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko