InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Kim Kardashian shfaqet “e varfër” në postimet e fundit familjare

Rikthimi i saj në jetën e rrjeteve sociale tashmë është fakt.

Ndërkohë që policia në Francë ka arrestuar 16 persona si të dyshuarit kryesor të grabitjes së saj në fillim të muajit tetor në Paris, Kim po shpërndan me ndjekësit momente nga jeta familjare.

Në postimet e fundit në Instagram shfaqet Kim, reperi Kanye West dhe fëmijët North dhe Saint.

Një prej fansave të saj ka shkruar poshtë fotos: “Po përpiqeni të dukeni të varfër në këto foto!! Sa faslo…”

Ndërkohë që kjo është fryma e përgjithshme e komentuesve./opinion.al

kim1kim4kim2kim6kim5kim3kim7

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko