InstaBIZ

Foto/ Këngëtarja e njohur e pret Shenvalentinin nudo, mes trëndafilave të kuq

               Publikuar në : 21:46 - 13/02/18 |
Gerta

Paris Hilton ka një dhuratë speciale për Shën Valentin: një album të ri muzikor me titullin “I Need You”, që do të dalë pikërisht nesër në ditën e të dashuruarve. Bukuroshja bionde e ka paralajmëruar prej disaditësh dhe e ka shoqëruar lajmin me disa foto-seksi: “4 Days till #INeedYou”, “4 ditë akoma për ‘I Need You’”, – shkruante ajo, ku shfaqet në një oaz me trëndafila të kuq si Marilyn Monroe, si një “American Beauty”: “2 days till I Need You”…

Paris Hilton ka një dhuratë speciale për Shën Valentin: një album të ri muzikor me titullin “I Need You”, që do të dalë pikërisht nesër në ditën e të dashuruarve. Bukuroshja bionde e ka paralajmëruar prej disaditësh dhe e ka shoqëruar lajmin me disa foto-seksi: “4 Days till #INeedYou”, “4 ditë akoma për ‘I Need You’”, – shkruante ajo, ku shfaqet në një oaz me trëndafila të kuq si Marilyn Monroe, si një “American Beauty”: “2 days till I Need You”…

 

2 Days till #INeedYou 🌹

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

 

 

4 Days till #INeedYou ✨👸🏼🎂✨ #ParisMonroe

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

 

 

Pas