InstaBIZ

Foto/ Ju kujtohet Rudina e ‘Dy Herë Mat’, ja si duket ajo sot

               Publikuar në : 13:57 - 14/01/18 |
Gerta

Të gjithë e kujtoni Rudinën, vazjën simpatike që donte edhe akullore edhe çokollatë në filmin e  famshme shqiptar “Dy herë mat”, vogëlushja që ishte shumë e talentuar në shah dhe arrin të mund edhe vetë Ilo Pincin, specialistin e midhjes dhe të peshkut.

Ajo quhet Manjola Begolli, sot ka ndryshuar totalisht, është një zonjë shumë e hijshme e cila i ka munguar ekranit shqiptar. Manjola ishte një ndër të ftuarat në puntatën e  “Shiko kush luan.”në TCH, ku edhe u pa ndryshimi i madh i saj.
Ajo sot është dhe një businesswoman.

Pas