Metro

Foto/ Ju kujtohet Genta e “Big Brother”, sot ajo është në lidhje me futbollistin

               Publikuar në : 21:06 - 12/02/18 |
Gerta

E mbani mend Gentën? Vajzën simpatike nga nga Devolli që i la të gjithë pa fjalë me pjesëmarrjen e saj në Big Brother?
Së fundmi po aludohet se ajo ka nisur një lidhje dashurie me ish-futbolistin e njohur të Partizanit, Mustafa Agastra.
Një foto e publikuar nga ai në Instagram i zbulon të gjitha. Genta shihet në shoqërinë e tij dhe të dy janë me robdeshamper.
“Danish”, shkruan Agastra dhe e ka shoqëruar me emoji zemrash.
28 vjeçari ka luajtur edhe me disa ekipe të tjera në Shqipëri, si Apolonia, Luftëtari e Tërbuni . Aktualisht ai luan në Suedi.

Pas