InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Ja si kujdeset Patrisi që Tuna të ketë një shtatëzani të shëndetshme

Tuna dhe Patrisi janë padyshim një prej çifteve më të bukura të momentit. Që pas përfundimit të Këngës Magjike duket se dyshja ka zgjedhur të tërhiqet nga vëmendja e mediave për të shijuar këto muaj të bukur të shtatëzanisë.

Në një foto të publikuar në Instagram, Patrisi tregon sesi kujdesët për Tunën tani që ajo është duke pritur djalin e tyre.

patrisi-ushqim

“Po gatuar për dashurinë time”- ka shkruar ai sipër fotos së publikuar nga kuzhina.

Me këtë veprim, Patrisi është futur automatikisht në listën e meshkujve për të cilët “çmenden” vajzat.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko