InstaBIZ

Foto/ Ja si dukej Era Istrefi përpara ndërhyrjeve


               Publikuar në : 16:27 - 02/08/18 |
b.f

Ndërsa jemi në epokën e ndërhyrjeve estetike, është e vështirë që të mos tundohesh dhe të ruash pamjen fillestare. Shumë artistë të njohur në botë e në Shqipëri i kanë praktikuar si metoda për të përmirësuar pamjen e tyre, publikisht ose jo.

As Era Istrefi nuk i ka shpëtuar manisë së ndërhyrjeve. Këngëtarja e cila njeh vetëm suksese, dhe publikon hit pas hiti, krahasuar me një foto të vjetër të sajën duket se ka kryer gjithashtu ndërhyrje. Era gjithsesi ka qenë një trendsetter që në daljet e saj të para dhe ka frymëzuar shumë të rinj me ndryshimet në look.

Ajo po korr një sukses të jashtëzakonshëm për momentin në arenën ndërkombëtare. Era arriti kulmin e suksesit të saj me projektin muzikor “Bonbon”, falë të cilit mori komente mjaft pozitive jo vetëm brenda kufijve shqiptar, por edhe jashtë saj, ku madje shumë njerëz e krahasonin me zërin e Rihanna-s apo të Sia-s. Ndërsa ende shijon jehonën e suksesit të performancës së saj në ndeshjen finale të botërorit, ajo ka publikuar edhe dy hite të reja.

Pas