Sport

Foto/ Gruaja e futbollistit shqiptar shfaqet seksuale !

Erjona Sulejmani, bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili, e cila është përzgjedhur si “WAGS”-ja më e bukur e kampionatit europian të vitit 2016, kësaj here ka mahnitur fansat në rrjetin social të “Instagram”, duke postuar disa foto të reja tejet joshëse, ku ka pozuar e veshur me bikini.

Ajo gjithashtu ka qenë pjesë e “Miss Albania 2013”, si dhe është zgjedhur si përfaqësuesja e Shqipërisë në “Miss bikini of the World”.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko