Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Foto-galeri/ Tyga i “çmendur” pas të pasmeve të Kylie Jenner

Romanca po vazhdon për Kylie Jenner dhe të dashurin e saj reperin Tyga, të cilët po kalojë pushime romantike dimërore ditët e fundit.

Çifti janë parë duke ecur dorë për dore në plazhin e mrekullueshëm të Punta Mita.

Reperi shihet se është i fiksuar pas të pasmeve të Jenner pasi për asnjë moment nuk i largon duart prej tyre.

12-1

Picture 1 of 12

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko