Metro, Te Fundit

Foto-galeri/ Lamborghini Aventador S… vjen së shpejti

Marka italiane e super makinave, Lamporghini ka njoftuar prezantimin e makinës së re, Aventador S, në tregun ndërkombëtar.

Aventador S do të bëjë prezantohet për herë të parë më 3 mars në tregun indian.

Ky do të jetë publikimi i dytë për këtë vit, pas hedhjes në treg të Huracan RWD Spuder më 1 shkurt.

Aventador S do të ketë një parakolp krejtësisht të ri, dhe ndryshime të tjerë që kanë për qëllim rritjen e efikasitetit aerodinamik./ opinion.al

1-26

Picture 1 of 5

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko