Metro

Foto-galeri/ Ja tendencat e këtij sezoni në çanta

               Publikuar në : 10:20 - 29/09/17 |
Gerta

“The Guardian” ka prezantuar nëpërmjet një fotogalerie tendencat e ngjyrave dhe formave për çantat e sezonit vjeshtë 2017.

 Ngjyra të lehta e deri tek ato të mbyllurat. Nga çantat e vogla e ato pak më të mëdhatë. Këto janë tendencat për këtë vjeshtë. /Opinion.al

 

Pas