Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Foto-galeri/ Ja si u veshën personazhet e njohur në inaugurimi e “Plaza Hotel”

Mbrëmjen e djeshme shumë personazhe të njohura nga bota e medias, biznesit dhe showbizzit ishin mbledhur në eventin e inaugurimit të “The Plaza Tirana Hotel” në kryeqytet, event i organizuar nga kompania e Alketa Vejsiut.

Në raste të tilla kërkohet që personazhet të jenë të kuruar në pamjen e tyre. Më poshtë ju sjellim disa prej tyre.

Screenshot_2016-11-17-11-21-08

Picture 1 of 12

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko