Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Foto-galeri/ Ja si u veshën gratë politikane në ceremoninë presidenciale

Në ceremoninë e betimit të Ilir Metës, si President i Republikës së Shqipërisë, mediat pasqyruan çdo detaj, duke filluar që nga të pranishmit e deri tek ata që munguan në ketë seance. Por momentet dhe detajet më pikante që mund t’i keni humbur nga ceremonia mund ti shikoni në fotot më poshtë (nga Agim Rama), si dhe veshjen ‘shik’ të të pranishmëve:

20292598_1952715338327818_1679924069354236419_n

Picture 7 of 7

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko