Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Foto-galeri/ Ja si u veshën gratë politikane në ceremoninë presidenciale

Në ceremoninë e betimit të Ilir Metës, si President i Republikës së Shqipërisë, mediat pasqyruan çdo detaj, duke filluar që nga të pranishmit e deri tek ata që munguan në ketë seance. Por momentet dhe detajet më pikante që mund t’i keni humbur nga ceremonia mund ti shikoni në fotot më poshtë (nga Agim Rama), si dhe veshjen ‘shik’ të të pranishmëve:

20245365_1952708221661863_1187193929184513333_n

Picture 1 of 7

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko