-Jetë dhe Stil, Galeri, Metro

Foto-galeri/ Ja çfarë heqin meshkujt kur shkojnë për pushime me të dashurën

Duhet shumë punë dhe mund për të shkrepur një foto perfekte për Instagram. Këtë gjë veçanërisht duhet ta dinë meshkujt të cilët shkojnë për pushimet me të dashurat e tyre.

“Boyfriends of Instagram” është emrin i faqes në rrjetin social në të cilën publikohen foto qesharake si këto më poshtë.

Opinion.al ju sjell më poshtë disa prej këtyre fotove.

10-11

Picture 1 of 10

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko