Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Foto-galeri Golden Globes 2017/ Të veshurat me keq, nga Natalie Portman te Sarah Jessica Parker

Sezoni i ndarjes së çmimeve ka filluar se shpesh herë më i rëndësishëm është fakti që të dukesh bukur në tapetin e kuq sesa të fitosh një trofe.

Dje u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Golden Globes dhe më poshtë ju sjellim disa nga “dështimet” e tapetit të kuq.

Nuk mjafton gjithnjë të kesh një fustan që mban emrin e një stilisti të njohur, duhet një pamje e bukur të total.

Më poshtë ju sjellim disa nga të veshurat me keq të mbrëmjes./ opinion.al

11-2

Picture 1 of 11

KERRY WASHINGTON

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko