Galeri, InstaBIZ, Te Fundit

Foto-galeri/ Djali adoleshent i Dritan Priftit që po “çmend” rrjetin

Ai është vetëm 14 vjeç, por që tani ta arritur të bëjë për vetë një numër të madh personash në rrjete sociale për shkak të lidhjes së tij me modën.

David Prifti është djali adoleshent i ish ministrit të Ekonomisë, Dritan Priftit. Djali i cili është 180 cm ka pozuar për shumë emra mode, ndër to edhe “Dolce & Gabbana”.

Ndërkohë, Davidi flet katër gjuhë të huaj dhe ka shprehur dëshirën e tij për tu bërë aktor në Hollywood.

7-1

Picture 1 of 5

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko