Sport, Te Fundit

Foto/ Gafa e organizatorëve të Champions League gjatë hedhjes së shortit

Ndërkohë që të gjithë sytë dhe veshët e fansave të futbollit ishin në Nion të Zvicrës për të mësuar përballjen e dy gjysmëfinaleve të mëdha, organizatorët e këtij kompeticioni kanë dështuar në lidhjen direkt. Këtë gjë ata e kanë pranuar edhe vet, ne website-in e tyre zyrtar ky i kërkonin fansave të prisnin për pak çaste.

champions shorti

Fatmirësisht lidhja direkt është bërë sërish e mundur në momentin kur nga shporta është nxjerr emri i parë i gjysmëfinalistes. Në ngjarje të tilla, me interes kaq të lartë, problemete teknike duhet të ishin të fundit që do shqetësonin sportdashësit.

Megjithatë shorti u zhvilluar dhe ju mund të lexoni skuadrat që do të përballen në gjysmëfinale duke klikuar KËTU./opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko